Hotel Brno CYRO
 
ADRESA Hotel CYRO
Anenská 9
Brno 60200
Česká Republika
Hotel-Brno-Cyro@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel CYRO ubytování Brno Aktuální počasí mlha
Hotel Brno CYRO - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno CYRO - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Brno CYRO -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Brno CYRO - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno CYRO - disponuje restauracíHotel Brno CYRO -  je k dispozici připojení na internetHotel Brno CYRO -  je k dispozici letní terasaHotel Brno CYRO - disponuje kavárnouHotel Brno CYRO - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Brno CYRO - přijímá kreditní karty VISAHotel Brno CYRO - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Brno CYRO - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Brno CYRO - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno CYRO - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno CYRO - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno CYRO - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel CYRO / Brno

Ubytování v Brně
Hotel CYRO je nový komfortní hotel pod Katedrálou sv. Petra a Pavla v tichém prostředí. Hotel se nachází pár kroků od centra Brna s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a moderními obchodními centry. Od známého brněnského výstaviště je hotel vzdálen pouhých 10 minut chůze.

Ubytování
Hotel Cyro nabízí luxusní ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na pokoji je televize a bezdrátové připojení k internetu. Dvoulůžkové pokoje lze využít také pro ubytování jednoho hosta. Pro náročnější jsou k dispozici aparmány, které mají kuchyňskou linku. Dětská postýlka je k dispozici, možnost přistýlky 9x. 

Služby
Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Parkování zdarma. Hosté mají možnost parkovat v krytých garážích - 250 CZK / noc. Zvíře na pokoji za 1000 CZK / noc.

Restaurace a kavárna
Hotel Cyro nabízí svým hostům příjemné posezení ve stylově zařízené kavárně a restauraci. Objednat si můžete, jak klasickou českou kuchyni, tak výbornou italskou pizzu. V prostorách se ráno podává snídaně, která je zahrnuta v ceně pobytu.

V kavárně najdete občerstvení všeho druhu. Vychutnat si můžete kávu, zahřát se čajem nebo horkou čokoládou. Nabízí snídaně, čerstvé pečivo, nealko nápoje, pivo, víno i destiláty. Můžete zde posedět s přáteli či rodinou. Najdete tu skvělou atmosféru doplňenou příjemnou hudbou, moderní vybavení kavárny a přivítá vás milá obsluha.

Restaurace - pizzerie láká vynikajícím jídlem - tradiční české pochoutky, smažené jídla, speciality šéfkuchaře, široký výběr pizz (zeleninové, sýrové, masové, s mořskými plody) - vybere si každý.

Veletrhy Brno ubytování Hotel Cyro okolí
Milovníci železniční dopravy uvítají malou vzdálenost hotelu od hlavního brněnského vlakového i autobusového nádraží. Samozřejmostí je dostupnost městské hromadné dopravy. Brno nabízí krom veletrhů a výstav také kulturní vyžití. Z hotelu je to blízko jak ke kulturním brněnským památkám, tak do nákupního centra Vaňkovka.
Termíny sezóny I :
1.3. - 6.3. 2010 veletrh SALIMA
12.4. - 18.4. 2010 veletrh IBF
8.7. - 12.7. 2010 Mistrovství světa Superbike
22.9. - 3.10. 2010 Mistrovství světa v basketbalu žen
18.10. - 24.10. 2010 Medical Fair Brno
Termíny sezóny II
15.5. - 19.5. 2010 Výroční sjezd České kardiologické společnosti
13.8. - 15.8. 2010 Mistrovství světa silničních motocyklů
12.9. - 20.9. 2010 veletrh MSV